Дитячі пазли Гра 24 елементи Dodo Мама та малюк

- Немає в наявності
- Код: 31091
227 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З логічними пазлами "Мама та малюк" Ваша дитина познайомиться з назвами представників тваринного світу та їхніх малят.
Малюкові необхідно з'єднати тематичний ланцюжок-пазл, кожен із яких складається лише з 2 елементів.
Наприклад: у мами левиці є маленьке левеня, а пінгвін — пінгвіня, а в ведмедя, хто?
Нехай малюк спробує самостійно підібрати потрібну картинку!
Отже, гра з пазлами сприятиме розвитку логіки, мислення, а також допоможе бути більш самостійним і цілеспрямованим.
Набір складається з 24 яскравих елементів (12 картинок), виготовлених зі щільного пресованого картону.
Пазли укомплектовані в невелику коробочку зі зручною ручкою для перенесення.
Характеристики:
- Тема пазла: Мама та малюк
- Кількість елементів: 24 шт
- Вік: Від 1,5 років
- Розмір картинки: 13 х 6,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити пакування — 17 х 6 х 11 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гра |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Кількість складових елементів | 24 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 110 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Товщина | 0.5 см |
- Ціна: 227 ₴

