Дитячі пазли 250 елементів Dodo Transformers Windblade

-2%
- Готово до відправки
- Код: 31079
313 ₴
308 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазл Dodo Transformers Windblade — захоплива гра, яка перенесе вас у захопливий світ Трансформерів. 250 елементів створюють чудову можливість насолодитися процесом складання та розвивати своє логічне мислення.
Пазл Dodo Transformers Windblade має цікаву зворотний бік — чорну, що надає загадковість і привабливість до процесу збирання. Крім того, як коробка, так і сам пазл мають ефект софт тач, надаючи комфортне відчуття під час складання та створює зручні умови для гри.
На зображенні ви побачите потужного Трансформера — Віндблейда. Ця героїня вражає своїм граціозним і могутнім виглядом. Її деталізація і яскраві кольори надають реалізму та привабливості зображення.
Характеристики:
- Зображення пазла: Transformers Windblade
- 250 елементів
- Вік: Від 8 років
- Розмір пазла: 28 х 39 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 24 х 5 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість складових елементів | 250 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 39 см |
| Товщина | 0.5 см |
- Ціна: 308 ₴


