Ігровий набір Поні з аксесуарами Lovely Horse Блакитний

-11%
- Готово до відправки
- Код: 31069
408 ₴
364 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурка Поні, виготовлена в стилістиці популярного мультсеріалу "My little pony". Набір містить конячку та різні аксесуари. Поні має пишну гриву та хвіст, одягнена в красиву накидку з напівпрозорої тканини. У наборі є 5 різнобарвних шпильок і гребінець, за допомогою якого єдиноріжку можна буде створювати нові зачіски.
Особливості:
- Набір містить поні та аксесуари
- Іграшка виготовлена зі щільної гуми
- Сучасний дизайн, що враховує всі риси популярних героїв
Комплектація:
- Пони
- Гребінець
- 5 шпильок
- Накидка
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір поні (ДхШхВ): 10 х 5 х 15 см
- Паковання: Слюда
- Габарити упаковки: 24 х 7,5 х 25,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Гума |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 255 мм |
- Ціна: 364 ₴
