Дитячий військовий набір із каскою та жилетом 9 елементів Пісочний

- Немає в наявності
- Код: 31076
502 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крутий військовий набір для хлопчиків, які мріють стояти на варті цивільного спокою. Тематичний набір містить 9 ігрових елементів, які вирізняються чудовою деталізацією. Військове забарвлення з елементами маскування додасть сюжетній грі реалістичності.
Особливості:
- Набір містить 9 ігрових елементів
- Автомат із механічним принципом роботи (у разі натискання на курок починає рухатися дуло та чутні характерні звуки)
- Набір має характерне військове забарвлення
- Виготовлений із міцного первинного пластику, безпечного для дітей
Комплектація:
- Бронежилет
- Шолом
- Автомат
- Рація
- Фляга
- Ліхтарик
- Окуляри
- Годинник
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Пакування: Сітка
- Габарити упаковки: 60 х 25 х 18 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Військовий, пірат, лицар |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Колір | Бежевий |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 502 ₴
