Дитячий екскаватор на радіокеруванні з керованим ковшем Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 31071
1 386 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гусечний екскаватор на радіокеруванні — докладно деталізована модель цієї спецавтотехніки.
Особливості:
- Рух уперед, назад, вліво, вправо
- 2 режими роботи ківша: демонстраційний і режим керування оператором
- Пульт обладнаний музичною кнопкою (програє мелодії) і кнопкою, яка активує звуки техніки
- Кожен рух екскаватора також супроводжується реалістичними звуками
Комплектація:
- Екскаватор
- Пульт р/у
- USB-шнур для заряджання акумулятора
- Набір огорож
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення екскаватора: Акумуляторна батарея 4,8 V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт типу "АА" (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 34 х 14 х 18 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 49 х 17 х 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Ємність акумулятору | 700 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 1 386 ₴

