Іграшковий автобус на радіокеруванні City Bus Синій

- Немає в наявності
- Код: 31065
868 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автобус на радіокеруванні — це модель міського транспорту серії City Bus. Керування міським транспортом здійснюється за допомогою пульта радіокерування.
Особливості:
- Рух вперед, назад
- Рух вправо/вліво
- Під час руху передні фари світяться білим кольором
Комплектація:
- Автобус
- Пульт радіокерування
- Акумуляторна батарея
- USB-зарядка
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення автобуса: Акумулятор (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 28 х 8 х 6 см
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 40 х 13 х 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 25 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 60 мм |
- Ціна: 868 ₴


