Машинки Hot Wheels 3 в 1 подарунковий набір Хот Вілс в ассортименті

- Немає в наявності
- Код: 31058
516 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарунковий набір автомобілів обов'язково припаде до душі юному шанувальнику швидкості й адреналіну. До набору входять три класичні машинки яскравих кольорів. Кожна машинка виготовлена дуже реалістично. Всі машинки оригінальні та ексклюзивні, вони чудово впишуться в колекцію дитини. Всі базові машинки також розроблені й під ігрові треки Hot Wheels. Базові машинки Hot Wheels мають металевий корпус і виготовлені в масштабі 1 до 64. Елементи іграшки пофарбовані нетоксичними барвниками, стійкими до зовнішніх впливів і безпечні для дітей. Виріб виготовлений із якісних матеріалів, з відповідною сертифікацією якості дитячих товарів.
Характеристики:
- Паковання: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Колір: Різні кольори
- Вага в упаковці: 135 г
- Габарити упаковки: 10.5 х 4 х 16.5 см
- Габарити машинки: 7 х 3 см
- Матеріал: Металопластик
- Вік від 3 років
- Комплектація: 3 машинки Hot Wheels
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір машинок |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 135 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Стан | Новий |
- Ціна: 516 ₴
