Конструктор машинка на радіокеруванні Спортивна Model Power Qman 501 деталь

- Немає в наявності
- Код: 31061
1 764 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такий чудовий набір поєднує в собі відразу 2 іграшки: конструктор і радіокеровувану модель перегонового спортивного автомобіля. Модель спорткара вирізняється прекрасним дизайном. Яскраві кольори, округлі обтічні форми, гумові колеса не залишать байдужим не одного хлопчика.
Особливістю конструктора є те, що танком можна керувати 2 способами: за допомогою невеликого пульта керування або за допомогою застосунка на смартфоні.
Комплектація:
- деталі конструктора 501 шт.
- пульт дистанційного керування
- покрокова інструкція
Особливості:
- рух уперед
- рух назад
- рух влево, вправо
- гумові колеса
- Можна використовувати мобільний телефон для керування
Характеристики:
- Вік: від 8 років
- Кількість елементів: 501 шт
- Розмір іграшки: 30 х 12,5 х 8,5 см
- Частота роботи пульта: 2,4 GHz
- Елементи живлення машинки: Батарейки 4 шт. типу АА (не входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 52 х 35 х 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 501 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
- Ціна: 1 764 ₴


