Дитячий набір лікаря з халатом Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 31049
895 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір, який обов'язково зацікавить маленького лікаря. У наборі є ігрове медичне приладдя, як-от: стетоскоп, молоточок, шприц та інші. До набору також входить халат. Набір призначений для дітей від 3 років.
Комплектація:
- халат
- стетоскоп
- молоточек
- шприц
- ванна
- ваги
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 55 х 5,5 х 33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Колір | Блакитний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Висота | 330 мм |
- Ціна: 895 ₴
