Інтерактивна іграшка Музичне Кермо Капітан Синій

- Немає в наявності
- Код: 31052
897 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичне кермо вирізняється реалістичними звуковими ефектами та цікавим зовнішнім виглядом. На панелі іграшки розташовані ключі запалювання, різні кнопки та важелі, а також дисплей із рухомою машинкою, якою дитина зможе керувати. Функціонування іграшки супроводжується яскравими світловими ефектами. Основа керма виконана з матеріалу, який запобігає її ковзанню.
Особливості:
- Ключ запалювання
- Звуки, що імітують роботу мотора
- Дисплей із рухомою машинкою, яка їздить звивистою дорогою, об'їжджаючи перешкоди
- Реальний Автомобільний звук
- Наявність важеля перемикання передач
- Кнопки руху «вперед», «стоп», «назад»
- Клавіші поворотів із сигналом
- Гальмо.
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Елементи живлення: Батарейки 4 шт. 1,5V типу AA (в комплект не входять)
- Розмір іграшки: 26 х 26 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 31 х 17 х 29,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кермо |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 26 см |
| Довжина | 26 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 295 мм |
- Ціна: 897 ₴

