Ігровий набір Лялька у вечірній сукні з єдинорогом та лошам

- Немає в наявності
- Код: 31046
568 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чарівний набір — це красуня принцеса зі своїм вірним другом, рожевим єдинорогом, який за допомогою кнопки на животику може народити маленького єдинорога. Також у наборі є ванна, у яку потрібно набрати теплої води та покласти туди малюка єдинорога, і він чарівним способом змінить свій колір.
З цим набором дівчинці не буде нудно — він дає можливість реалізувати велику кількість ігрових сюжетів, розвиваючи у такий спосіб фантазію й уяву дитини.
Комплектація:
- Лялька
- Єдиноріг
- Маленький єдиноріг
- Ванна
- Гребінець
Функції:
- Маленький єдиноріг змінює колір
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Висота ляльки: 29 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 9 х 34 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 29 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
- Ціна: 568 ₴

