Інтерактивна іграшка Голодна Білка їсть та співає

- Немає в наявності
- Код: 31042
918 ₴
У Білочки сяючі очі, вона видає потішні звуки і має безліч датчиків для взаємодії зі своїм маленьким господарем! Погладьте її по голові, полоскочіть її животик, погладьте її носик - і її реакція не змусить чекати.
Вона дуже любить грати в ігри та співати пісні — є понад 50 варіантів ігор і пісеньок!
Але найбільше на світі, вона любить їсти! Це дуже голодне білченя, і щоб воно було щасливим, вам потрібно вчасно годувати його.
До набору входить понад 80 різноманітних закусок — горішки, насіння, жолуді. Коли вона зголодніє, вона проситиме про їжу.
Якщо ви використували всі частування, що входять до комплекту, це не проблема — ви можете роздрукувати ще. А після ситного обіду настане чарівний момент – білченя залишить купку різнокольорових конфетті!
Комплектація:
- Паперові частування
- Трафарет
Функції:
- Їсть
- Співає
- Веселі звуки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Висота іграшки: 19 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 20 х 19 х 27,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Висота | 19 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 275 мм |
- Ціна: 918 ₴

