Дитячий Паркінг Бензозаправка світлові та звукові ефекти

- Немає в наявності
- Код: 31044
840 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальна, комплексна та просто цікава гра, сподобається будь-кому, хто любить автомобілі та різну техніку. Бензоколонка має цифровий дисплей. Щоб почати заправляння, потрібно натиснути кнопку бензопістолета, кількість літрів зобразиться на екрані, крім цього, є кнопка, яка показує кількість літрів палива, яке потрібно долити в бензобак. У комплекті є модель машинки з металу. Перед заправкою розміщений майданчик для автомобілів. Стане чудовим подарунком на будь-яке свято.
Особливості:
- Металева машинка в комплекті
- Світлові ефекти
- Звукові ефекти
- Цифровий дисплей
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 28 х 16 х 14 см
- Паковання: коробка
- Габарити упаковки: 30 х 10 х 21,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 280 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 160 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 140 мм |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Висота упаковки | 215 мм |
- Ціна: 840 ₴


