Багатофункціональний ігровий центр із проєктором і звуковими ефектами

- Немає в наявності
- Код: 31045
1 141 ₴
Це розвиваючий центр для малюків. Увімкніть заспокійливу музику та розглядайте дивовижні картинки разом!
Іграшка може відтворювати мелодії та звуки природи та проектувати зображення мультяшних звірят на будь-яку рівну поверхню. Погасіть світло та влаштуйте показ слайдів прямо на стелі! Нічник заспокоює новонародженого малюка та тішить його зміною кольорів. Коли карапуз підросте, покажіть йому жовті, червоні, зелені та блакитні деталі, з якими можна гратися!
Проектор обладнаний безліччю різних музичних кнопочок. Вони являють собою барвисті малюнки поїзда, поліцейського автомобіля та пожежної машини. Вгорі нічника розташоване кермо з цікавими деталями. На ньому висять кільця, які малюк може перебирати ручками. На боці є яскраві рахунки, а також блок, що крутиться, з безліччю бусинок.
Особливості:
- Звуки навколишнього світу
- Безліч різноманітних елементів
- Знайомство з кольорами, формами
- Навчання рахунку
- Малюнки, що чергуються.
Характеристики:
- Вік: від 12-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки
- Розмір іграшки: 20 х 20 х 17 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 23 х 21 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшка-проектор |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
- Ціна: 1 141 ₴



