Дитяча військова машинка Спецтехніка Пікап інерційний

-52%
- Готово до відправки
- Код: 31016
148 ₴
71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зберіть колекцію військової спецтехніки! Саме ці іграшки вирізняються своєю деталізацією й імітуванням справжнього військового транспорту. З такою машинкою можна відтворювати різні ігрові сюжети та насолоджуватися захопливою грою.
Особливості:
- Реалістичний дизайн
- Металопластикова модель
- Має інерційний механізм
- Машинка виготовлена в кольорі "мілітарі"
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, який безпечний для дітей
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Масштаб: 1:64
- Розмір іграшки: 7 х 4 х 4 см
- Паковання: Аркуш
- Габарити упаковки: 13 х 4 х 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 40 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 71 ₴


