Інтерактивний Робот, що танцює із підсвіткою Бамблбі

- Немає в наявності
- Код: 31021
447 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дає змогу зробити ігровий процес захопливішим! Танцюючий робот сподобається як дітям, так і дорослим. Адже його чудові ритмічні рухи під веселі, музичні треки неодмінно підкорять серце кожного з перших секунд!
Особливості:
- Чудова деталізація
- Дизайн у стилі улюбленого героя з коміксів
- Світлові ефекти корпусу
- Сучасні пісні в супроводі із запальними танцями
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір робота: 15 х 9 х 19 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 13 х 10 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Робот |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 15 см |
| Висота | 19 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 447 ₴


