Конструктор для дітей Puzzle Creative 189 елементів

- Немає в наявності
- Код: 31020
709 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Незвичайний конструктор на саморізах. Конструктор познайомить малюка з болтовими з'єднаннями, навчить працювати з викруткою та гайковим ключем.
Юний механік зможе проявити свою фантазію у виготовленні нових моделей із застосуванням гвинтів і гайок.
Деталі скріплюються за допомогою дитячої викрутки, що входить до комплекту.
Особливості:
- Дає змогу створювати 3D конструкції
- Усі деталі ігрового набору виготовлені з якісного первинного пластику
- У комплекті представлена викрутка та гайковий ключ
- Набір доповнений книжечкою з докладною інструкцією
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей: 189
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 29 х 7,5 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 189 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 190 мм |
- Ціна: 709 ₴




