Джип на радіокеруванні Big cross country Wheels Зелений

- Немає в наявності
- Код: 31030
995 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У іграшки неймовірне забарвлення, виготовлене у формі кольорового металу. Машинка обладнана амортизацією і великими гумовими колесами, завдяки чому їй буде легко долати незначні перешкоди. З такими колесами можна не влаштовувати перегони на вулиці. Машинка довго слугуватиме своєму власнику, тому що працює від батарейки, яку можна перезаряджати.
Особливості:
- Машинка має великі гумові колеса з протекцією
- Колеса обладнані амортизацією
- Іграшка має яскравий колір, що імітує метал
- Керування джипом здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування, зробленого як важіль, який зручно тримати в одній руці та вказівним пальцем задавати напрямок руху машинці, а іншою рукою регулювати повороти, за допомогою спеціального коліщатка
- Машинка може їхати вперед/назад і повертати вліво/вправо
- Джип працює від акумулятора
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Комплектація:
- Джип
- Пульт дистанційного керування
- Акумулятор
- USB-кабель для заряджання
Характеристики:
- Возраст: от 6-ти років
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Масштаб: 1:16
- Розмір іграшки: 26 х 18,5 х 15,3 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 35,5 х 20,5 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 153 мм |
- Ціна: 995 ₴



