Конструктор для дітей Puzzle Creative 223 елементи

- Немає в наявності
- Код: 31028
1 021 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кольорові деталі конструктора Puzzle Creative поєднуються між собою за допомогою болтиків і гайок, закручувати які допомагають електричний шурупокрут і викрутка з кількома насадками.
Побудова об'ємних конструкцій розвиває логічне та просторове мислення, вчить фокусувати увагу на діях, розвиває моторику та координацію рухів.
Конструювання розкриває творчі здібності дитини, виховує самостійність і завзятість.
Особливості:
- Дає змогу створювати 3D конструкції
- Усі деталі ігрового набору виготовлені з якісного первинного пластику
- У комплекті представлений шурупокрут і викрутка з декількома насадками
- Шурупокрут працює у двох режимах, включно з реверсом
- Набір доповнений книжкою з докладною інструкцією
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей: 223
- Елементи живлення шурупокрута: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 37 х 7 х 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 223 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 1 021 ₴

