Дитячий арбалет з оптичним прицілом Crossbow Зелений

-8%
- Готово до відправки
- Код: 31023
1 133 ₴
1 042 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Арбалет із 3 стрілами-присосками належать до спортивної серії іграшок. До комплекту з арбалетом і стрілами входить оптичний приціл, що працює від батарейок.
Довгостроковість експлуатації арбалета забезпечує зносостійка тятива. Стрільба з арбалета розвиватиме такі позитивні навички, як точність і спритність, тренуватиме координацію.
Комплектація:
- Арбалет
- 3 стріли з присоском
- Оптичний приціл
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Батарейки типу AG13 (входять до комплекту)
- Габарити зброї (ДхШхВ): 60,2 х 54 х 20,5 см
- Паковання: Картонна коробка
- Габарити упаковки: 64,5 х 10,5 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Арбалет |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, Стріли |
| Колір | Хакі |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 602 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 205 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 645 мм |
| Ширина упакування | 105 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 1 042 ₴

