Дитячий поліційний набір із жилетом 12 елементів Чорний

- Немає в наявності
- Код: 31024
1 026 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поліцейський набір, наповнений безліччю цікавих елементів. Цей набір дасть змогу дитині відчути себе справжнім працівником закону та ладу, який виконує важливі завдання! Такий набір допоможе розвивати логічне мислення дитини та фантазію.
Особливості:
- Набір представлений у стильному поліцейському дизайні
- Є два типи зброї, автомат і пістолет
- У наборі є ліхтарик
- Статичні окуляри та лупа з ліхтарем допоможе знайти будь-якого супротивника
- Все необхідне для бою, можна знайти в кишенях жилета
- Каска дасть змогу зберегти голову під час виконання завдань представника поліції
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- У наборі 12 елементів
- Пакування: Пакет
- Габарити упаковки: 43 × 15 × 66 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поліцейський |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 660 мм |
- Ціна: 1 026 ₴
