Джип на радіокеруванні Cross Countre Червоний

- Немає в наявності
- Код: 31008
849 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джип на радіокеруванні Cross Countre — це справжній звір бездоріжжя, який готовий подолати й пропрацьовувати будь-яку перешкоду на своєму шляху! Адже його конструкція з двох сторін передбачає захисні решітки, які стають чудовим аксесуаром для розчищення дороги.
Джип забарвлений у насичений колір і доповнений написами "Sport", "RC" і "Off-Road".
Конструкція моделі передбачає реалістичний дизайн і зроблена в масштабі 1:16.
Особливості:
- Задний привод
- Підсвітка фар під час руху вперед
- Висока підвіска
- Відкритий багажник
- Захисний бампер із двох сторін
- Пластикові колеса з гумовою вставкою
- Деталізований салон
Керування:
- Вперед/назад
- Колеса вправо
- Колеса вліво
Комплектація:
- Машинка
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB підзаряджання для акумулятора
Характеристики:
- Вік: Від 5-ти років
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Габарити машинки (ДхШхВ): 20 х 16 х 11 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 18 х 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Баггі |
| Вікова група | Від 5 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Ємність акумулятору | 700 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 110 мм |
- Ціна: 849 ₴


