Мультифункціональний музичний Літак 3 в 1 Бірюзовий

- Немає в наявності
- Код: 31005
1 219 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей мультифункціональний літак не залишить байдужою жодну дитину. Іграшка виготовлена з якісних і безпечних для дітей матеріалів. У комплекті є все необхідне для захопливої гри. Дуже добре підходить для дитячих сюжетно-рольових ігор.
Особливості:
- Легко ковзає будь-якою поверхнею
- Трансформується в екіпаж зі штурвалом
- Також є скарбничкою
- Світлові ефекти
- Звукові ефекти
- Музичні ефекти
- Літак відкривається як валізка за допомогою ключа
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір літака: 30 х 30 х 19,5 см
- Розмір у відкритому вигляді: 60,5 х 41 х 16,5 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 30,5 х 15 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Літак |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 195 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 219 ₴








