Машинка-перевертень на радіокеруванні Акула Синя з жовтим

- Немає в наявності
- Код: 30993
1 517 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акула з понтонними колесами на радіокеруванні. Іграшка призначена для ігор не тільки на суші, і піску, але й на воді.
Комплектація:
- Акула
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель для заряджання
Характеристики:
- Вік: від 8 років
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Масштаб: 1:16
- Розмір іграшки: 25 х 13 х 31 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 35,8 х 17 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 8 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 6 |
| Радіус дії | 35 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 310 мм |
- Ціна: 1 517 ₴


