Дитячий намет вігвам тканинний із комплектом брязкалець розмір 82 х 112 см Синій

- Немає в наявності
- Код: 30992
1 518 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пересувний ігровий вігвам зацікавить кожного малюка. Він поліпшить координацію дитини, дрібну моторику та моторні функції. Вігвам для дітей можна використовувати вдома, а в теплі дні в саду або на терасі. Вігвам виготовлений зі 100% безпечних матеріалів. У комплекті м'яка книжка, яку можна знімати та використовувати окремо.
Характеристики:
- Вік: З народження до 3 років
- Габариты вігвама: 82 х 112 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 64 х 11 х 42 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вігвам |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Ширина | 820 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Висота | 1120 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 518 ₴


