Дитячий ігровий столик Конструктор 4 в 1 Веселий трамплін Синій

- Немає в наявності
- Код: 30991
1 637 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трамплін-столик із легкістю збере будь-який малюк. Трамплін складається з 5 рівнів, машинки самі перестрибують із верхнього на найнижчий. Внизу машинки викочуються з пащі Динозавра. На верхньому рівні майданчик для будівництва вежі-лабіринта для запуску кульок. Столик трансформується в стіл для складання конструктора або дощечки для малювання.
Комплектація:
- 4 машинки (одна велика в зчепленні +3 маленькі);
- 37 деталей конструктора (великі деталі);
- дві кульки;
- 34 деталі конструктора-пазл "Вивчання рахунку";
- 8 кольорових фломастерів.
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Габарити столика в зібраному вигляді з трампліном: 49 х 30,5 х 60 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 50 х 13,5 х 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Стіл-конструктор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Ширина упакування | 135 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 1 637 ₴


