Дитяче брязкальце Павлін Animal orchestra Rattle Hola Toys

-47%
- Готово до відправки
- Код: 30969
164 ₴
87 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ще з раннього дитинства батьки мають ретельно підходити до вибору іграшок, тому що вони безпосередньо впливають на розвиток дитини. Тому якісний виробник "Hola" представляє вам нове брязкальце "Павлін" із серії "Animal Оrchestra Pattle"! Стильний барвистий дизайн у формі милої тварини неодмінно сподобається малюкові, а приємний звук не подразнюватиме маленькі вушка. Гримаючими елементами служать кільця в хвості птиці, що імітують звук бубна. Така іграшка неодмінно стане улюбленим другом вашого карапуза!
Особливості:
- Милий дизайн у формі тварини
- Приємний матовий корпус у пастельних тонах
- Імітує звуки реального музичного інструмента
- Не має гострих кутів, що мінімізує можливість поранення
- Дзвінкий звук бубна
- Легко дезінфікується — замочити в окропі на 3 хвилини
- Виготовлена з використанням ультразвукової технології
- Розвиває музичне сприйняття, дрібну моторику рук і творче мислення
Характеристики:
- Вік: Від 3 місяців
- Розмір іграшки: 9 х 2 х 10 см
- Упаковка: Лист
- Габарити упаковки: 15 х 3 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 87 ₴
