Дитячий автомат зі світлом і звуком 47 см Чорний

-6%
- Готово до відправки
- Код: 30983
300 ₴
282 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомат обов'язково підкорить будь-якого хлопчика своїм серйозним зовнішнім виглядом і яскравим світловим шоу.
Модель виготовлена в ідеальному чорному кольорі з матовим ефектом по всьому корпусу. Модель містить у своїй конструкції приціл, зручний держак з антиковзним покриттям, обойму з патронами та знімний приклад.
Ефекти автомата:
- Звукові та світлові ефекти працюють тільки за натиску курка, чим довше тримаєте спусковий механізм, тим триваліший стає звуковий ефект
- Звукові ефекти пострілу, низка пострілів і коментарі англійською "fire"
- Корпус підсвічується червоним і синім
- Дуло підсвічується червоним кольором
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розміри автомата (ДхШхВ): 47 х 3,5 х 17 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 4 х 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Без боєприпасів |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 170 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
- Ціна: 282 ₴

