Машинка трейлер інерційний Контейнерово Помаранчевий

- Немає в наявності
- Код: 30980
422 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чим більше машина, тим більше захоплення й цікавість вона викликає в дитини. Потужні автомобілі асоціюються із силою, здатні перевозити важкі вантажі у великих об'ємах. Тому хлопчики мріють отримати такі машини у свою колекцію. Етой гарний, стильний і прекрасно деталізований трак, мрія маленьких автолюбів.
Особливості:
- Відповідає технічному регламенту безпеки іграшок
- Іграшка виготовлена з якісних полімерних матеріалів
- Чудова деталізація
- Яскравий дизайн із безліччю акцентних елементів
- Інерційний механізм
- Матеріал тягача — метал
- Причіп зроблений із пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір машинки (ДхШхВ): 32 х 5 х 8 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 9 х 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 80 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 422 ₴

