Дитячий автомат з оптичним прицілом на батарейках

-11%
- Готово до відправки
- Код: 30971
468 ₴
418 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен хлопчик мріє відчути себе справжнім героєм і приміряти на себе роль професійного військового, який виконує важливе завдання. Іграшковий автомат — цілком безпечна зброя, яка дасть змогу зануритися у світ захопливих сюжетів.
Автомат має чудову деталізацію, яка з точністю повторює всі елементи справжнього аналога. Знімний приклад дасть змогу хлопчику потренуватися в складанні та розбирання автомата. Додаткові звукові та світлові ефекти зброї зроблять гру реалістичнішою.
Особливості:
- Сучасна модель автомата
- Знімний приклад і оптичний приціл
- До комплекту входять окуляри, наручники та свисток
- Додаткові звукові та світлові ефекти: під час стрільби дуло підсвічується яскравим світлом і звучать характерні звуки
- Виготовлений із первинного пластику, що вирізняється міцністю
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Довжина автомата: 62 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 44 х 5 х 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Без боєприпасів |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
- Ціна: 418 ₴


