Іграшковий пістолет бластер Blaze Storm з м'якими патронами 5 шт.

- Немає в наявності
- Код: 30984
446 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пістолет із серії "Blaze Storm" Manual Soft Bullet Gun. Пістолет зроблений у яскравому кольоровому поєднанні синього та сірого, а білі смуги та фрази англійською мовою додають зброї футуристичного стилю. Також в оригінальному дизайні є контрастні жовтогарячі вставки на шибі, спусковому курку та заводному механізмі.
Особливості:
- Плавний спусковий механізм
- Зручний заводний механізм
- Стріляє зброя одним пострілом і після кожного влучання його необхідно перезаряджати
Комплектація:
- Пістолет
- 5 м'яких патронів із пластиковим наконечником
Характеристики:
- Вік: від 8 років
- Розмір пістолета (ДхШхВ): 30 х 4 х 14 см
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 33,5 х 5,5 х 20,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nerf |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бластер |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які кулі |
| Колір | Синій |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 335 мм |
| Ширина упакування | 55 мм |
| Висота упаковки | 205 мм |
- Ціна: 446 ₴



