Дитячий арбалет із лазерним прицілом і присосками Crossbow Червоний

-12%
- Готово до відправки
- Код: 30973
873 ₴
767 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна іграшка працює від батарейок, які обладнують ігрову зброю лазерним прицілом.
У комплекті з арбалетом ви також знайдете 3 довгі стріли з присосками.
Завдяки спортивній іграшці, дитина в процесі захопливої гри розвиватиме влучність, координацію рухів і отримає багато годин веселих ігор на свіжому повітрі.
Комплектація:
- Арбалет
- 3 дротики з присосками
Характеристики:
- Вік: від 5 років
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Батарейки типу LR13 (входять до комплекту)
- Габарити зброї (ДхШхВ): 42 х 54 х 21 см
- Довжина стріли: 35 см
- Паковання: Картонна коробка
- Габарити упаковки: 47 х 10 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Арбалет |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, Стріли |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 210 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 767 ₴

