Гоночна машинка на радіокеруванні Формула-1 з парогенератором Синій

- Немає в наявності
- Код: 30965
1 104 ₴
Для прихильників швидкості та потужних автомобілів представляємо цю іграшкову модель машинки, яка щойно приїхала з перегони Формули-1. Вона здивує вас не тільки своїм яскравим і оригінальним дизайном, але покаже справжню потужність і швидкість. Вона обладнана роликовою конструкцією коліс, тому за лічені секунди набирає неймовірну швидкість, також машинка може їздити вперед і назад, повертати ліворуч і праворуч, і легко повертати навскіс, а найцікавіше це те, що вона може їхати просто в сторону, не повертаючи водночас. Щоб додати реалістичність до гри, можна натиснути на кнопку, яка відповідає за подавання пари й тоді машинка ніби різко стартує з місця, залишивши після себе хмари пилу та вихлопного газу, але це лише маленький парогенератор, який розташований позаду.
Особливості:
- Яскравий дизайн
- Під час їзди ззаду машинка підсвічується різними кольорами
- Обладнана роликовою конструкцією коліс
- Іграшка може їхати вперед/назад, убік, повертати вліво/вправо
- Іграшка обладнана парогенератором
- Щоб у парогенератор було зручно заливати воду, додається маленька пляшечка з тонким носиком
- Функції машинки працюють від батареї, що перезаряджається (додається)
- До комплекту додається USB-кабель, завдяки якому можна перезаряджати батарейку
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: від 8 років
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір машинки: 41 х 16,5 х 10 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 45 х 18 х 13,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Вікова група | Від 8 років |
| Масштаб моделі | 1:10 |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 6 |
| Радіус дії | 15 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 1 104 ₴


