Дитяча брязкальце з прорізувачем з охолодженням Гусениця Hola Toys

- Немає в наявності
- Код: 30931
154 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брязкальця — це перші іграшки малюків, тому саме їм варто приділити особливу увагу. Вони відіграють важливу роль у початковому розвитку дитини та її знайомстві з кольором, формою і звуком, а також розвивають пальчикову моторику та тактильне сприйняття навколишнього світу. Брязкальце "Гусеничка" виготовлене у формі гусенички. Завдяки винятковій якості та відсутності токсичних матеріалів малюк може брати її в рот, щоб почухати ясна. Охолоджувальне кільце надає протибольовий ефект. Перед тим, як дати брязкальце дитині, помістіть його на кілька хвилин у холодильник (не в морозильну камеру!).
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розмір іграшки: 10 х 2 х 11 см
- Упаковка: Блістер
- Габарити упаковки: 14 х 2 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце з гризунком |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 190 мм |
- Ціна: 154 ₴
