Дитяче брязкальце Краб Animal orchestra Rattle Hola Toys

-47%
- Готово до відправки
- Код: 30943
180 ₴
96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ще з раннього дитинства батьки мають ретельно підходити до вибору іграшок, тому що вони безпосередньо впливають на розвиток і формування дитини. Тому якісний виробник "Hola" представляє вам нове брязкальце "Краб" із серії "Animal orchestra Pattle"! Стильний барвистий дизайн у формі милої тварини неодмінно сподобається малюкові, а приємний звук не подразнюватиме маленькі вушка. Грімкі елементи брязкальця знаходяться у верхній частині і видають сипуче, високе і дзвінке звучання. Така іграшка неодмінно стане улюбленим другом вашого карапуза!
Особливості:
- Милий дизайн у формі тварини
- Приємний матовий корпус у пастельних тонах
- Імітує звуки реального музичного інструмента
- Не має гострих кутів, що мінімізує можливість поранення
- Текстурна поверхня з візерунком
- Легко дезінфікується — замочити в окропі на 3 хвилини
- Виготовлена з використанням ультразвукової технології
- Розвиває музичне сприйняття, дрібну моторику рук і творче мислення
Характеристики:
- Вік: Від 3 місяців
- Розмір іграшки: 12 х 3 х 8 см
- Упаковка: Лист
- Габарити упаковки: 15 х 6 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 96 ₴
