Дитяче брязкальце з прорізувачем з охолодженням Ключики Hola Toys

- Немає в наявності
- Код: 30932
233 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брязкальце "Hola Toys" призначене для допитливих малюків від народження. Ця модель розвине в діточок уяву, моторику пальчиків, координацію рухів і звукосприйняття.
Особливості:
- Брязкальце виготовлене в барвистому дизайні у формі ключів
- Брязкальце з прорізувачем
- Прорізувач з охолодженням
- Обладнане підсвічуванням, яке запускається натисканням кнопки на тримачі іграшки, зробленому у формі світлофора
- Кнопка пофарбована в жовтий колір і запалює дві лампочки, що горять зеленим і червоним світлом
Характеристики:
- Вік: З народження
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. AG 13 (входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 11 х 4 х 12 см
- Упаковка: Блістер
- Габарити упаковки: 15 х 5 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце з гризунком |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 233 ₴
