Дитяче брязкальце з прорізувачем Кільця Hola Toys Синій

- Немає в наявності
- Код: 30953
421 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ще з раннього дитинства батьки мають ретельно підходити до вибору іграшок, тому що вони безпосередньо впливають на розвиток і формування дитини. Тому якісний виробник "Hola" представляє вам нове брязкальце "Кільця"! Стильний барвистий дизайн неодмінно сподобається малюкові, а приємний звук не подразнюватиме маленькі вушка. Така іграшка неодмінно стане улюбленим другом вашого карапуза!
Особливості:
- Обладнана рухомими елементами та тріскачкою
- М'ячик усередині видає звук, якщо потрясти іграшку
- Кільця можна м'яти та скручувати
- Кільця є гризунцями-прорізувачами, що полегшують свербіж і біль під час прорізування зубів у малюка
- Намистинки на кільцях можна пересувати
- Виконані з м'якого безпечного пластику
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розмір іграшки: 12 х 11 х 11 см
- Упаковка: Відкрита коробка
- Габарити упаковки: 14,5 х 12 х 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце з гризунком |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 145 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
- Ціна: 421 ₴

