Інерційна машинка Джип для малюків Hola Toys Червоний

-8%
- Готово до відправки
- Код: 30938
491 ₴
453 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірно крутий і дуже деталізований позашляховик від ТМ Хола Тоус стане чудовим подарунком для малюків від 1 року.
Позашляховик виготовлений у поєднанні бірюзового та сірого кольору й обладнаний кнопкою, що відкриває і закриває рот.
Машинка виготовлена з високоякісного пластику й обладнана інерційним механізмом.
Особливості:
- Машинка виготовлена в стилі Monster Trucks
- Під час натискання на кнопку відкриває й закриває рот
- Інерційний механізм
- Виготовлена з високоякісних матеріалів, безпечних для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Розмір машинки: 11 х 9 х 11 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 17 х 15 х 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 110 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 453 ₴

