Набір брязкалець із прорізувачами Hola Toys 5 предметів Вид 1

- Немає в наявності
- Код: 30950
544 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір брязкалець від виробника "Hola" — справжній витвір мистецтва, що поєднує в собі красу та функціональність.
Прекрасні пастельні відтінки та насичені кольори зливаються в одному танці, створюючи неповторну гаму, яка приваблює й зачаровує дитячу уяву.
Кожне брязкальце має свою унікальну текстуру, яка приємна на дотик і розвиває тактильні відчуття малюка.
Особливості:
- Приємна для очей пастельна кольорова гама
- До набору входить 5 різноманітних брязкалець
- Кожна ігрова модель обладнана еластичним прорізувачем
- Компактний бокс для зберігання іграшок
- Різні розміри дають змогу малюкові легко схопити брязкальце своєю ручкою й досліджувати її, розвиваючи моторику та координацію рухів
- Іграшки виготовлені з високоякісного безпечного пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 місяців
- Упаковка: Пластиковий бокс
- Габарити упаковки: 16 х 15 х 11 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце з гризунком |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 110 мм |
- Ціна: 544 ₴

