Дитяча військова техніка КРАЗ Ракетна установка на батарейках Автопром

- Немає в наявності
- Код: 30959
697 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Військова машинка являє собою деталізовану модель Військової техніки КРАЗ Ракетне встановлення. Іграшка виготовлена з високоякісного пластику, має звукові та світлові ефекти. Працює від батарейок.
Особливість:
- Світлові ефекти
- Звукові ефекти
- Відчиняються двері
- Рухома ракетна установка
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AG-13 (входять до комплекту)
- Масштаб 1:16
- Розмір іграшки: 28,5 х 17 х 8,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32,5 х 19 х 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Хакі |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Висота | 85 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 697 ₴



