Дитяча карусель на ліжечко Hola Toys

-11%
- Готово до відправки
- Код: 30948
856 ₴
758 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча карусель від виробника Hola поєднує в собі лаконічний, привабливий дизайн і просту систему кріплення, яка дає змогу за лічені секунди встановити карусельку на ліжечко або люльку Вашого малюка.
Особливості:
- Милі текстильні підвіски-іграшки
- Крабік-фіксатор на еластичній гумці
- Яскраві текстильні елементи мають красиві асиметричні малюнки
- Малюк буде тягнутися ручками до іграшок, вивчатиме навколишній світ, тренуватиме велику та дрібну моторику, координацію рухів
- Всі елементи виготовлені з високоякісних матеріалів, повністю безпечних для дитячого здоров'я
Характеристики:
- Вік: З народження
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 9 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мобіль для ліжечка |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 758 ₴
