Дуга для Коляски Брязкальця з дзеркальцем Hola Toys

- Немає в наявності
- Код: 30956
794 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щоб прогулянки або довгі поїздки не втомлювали немовля, необхідно подбати про іграшки, які розважатимуть малечу протягом цього періоду. ТМ “Hola” завжди має дещо, що обов'язково стане в нагоді батькам та їхнім малюкам. Чудова брязкальце-підвіска зручно приєднується до автокрісла, коляски або ліжечка і містить багато пам'яток, здатних надовго зосередити увагу дитини.
Особливості:
- Зручне та надійне кріплення
- Регулювання кута нахилу та довжини
Поєднує кілька цікавих ігор:
- щоб їжачок почав обертатися, необхідно потягнути за мотузку з м'яким м'ячиком на кінці
- дзеркальце у вигляді соняшника покаже малюкам відображення обличчя або предметів, що його оточують.
- потягнувши за кільце, жабеня сховається всередину латаття
- м'яка і приємна на дотик рибка розважатиме малюків своїм яскравим виглядом
Характеристики:
- Вік: З народження
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 6 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дуга для ліжечка/коляски |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 794 ₴
