Дуга для Коляски Брязкальця Hola Toys

- Немає в наявності
- Код: 30947
860 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскрава дуга від виробника "Hola" - перша розвиваюча іграшка для малюків від народження! Легка і дуже яскрава ігрова панель може фіксуватися до автокрісла, візка або ліжечка за допомогою надійних тримачів.
Особливості:
- Зручне та надійне кріплення
- Регулювання кута нахилу та довжини
- Поєднує кілька цікавих ігор.
Ігри:
- Щоб їжачок почав обертатися, необхідно потягнути за мотузку з м'яким м'ячиком на кінці
- Дзеркальце у вигляді соняшника покаже малюкам відображення обличчя або предметів, що його оточують.
- Потягнувши за кільце, жабеня сховається всередину латаття.
- М'яка і приємна на дотик рибка розважатиме малюків своїм яскравим виглядом.
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розмір іграшки: 42 х 6 х 15 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 46 х 7,5 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дуга для ліжечка/коляски |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 190 мм |
- Ціна: 860 ₴



