М'яка інтерактивна собачка на повідку Найкращий друг

- Немає в наявності
- Код: 30960
931 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мила інтерактивна собачка на повідку захопить будь-якого малюка. Цуценя вміє гуляти на повідку, гавкати та весело виляти хвостиком. За допомогою кнопки на повідку, собачка почне свою прогулянку. Іграшка виготовлена з безпечних, приємних на дотик матеріалів. Така іграшка допомагає розвинути в дитині дрібну моторику, логіку та любов до тварин.
Функції:
- Гуляє на повідку
- Ходить вперед
- Гавкає
- Виляє хвостом
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 22 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 22 х 13 х 28,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цуценя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Колір | Білий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Довжина | 22 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 285 мм |
- Ціна: 931 ₴

