Логічна машинка конструктор із шурупокрутом Автоконструктор Hola Toys

- Немає в наявності
- Код: 30935
1 002 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоконструктор — це машина, деталі якої з'єднані між собою пластмасовими шурупами.
До набору з машинкою входить шурупокрут, молоточок, викрутка та інші інструменти. З їхньою допомогою можна буде розібрати машину на найдрібніші деталі та зібрати її назад.
На днищі машини встановлені дві кнопки:
- Містить світло фар, а також машинка починає довільно їздити
- Містить пісеньку англійською мовою, яка запускає світло фар і відтворює звук мотора машини
Ігровий Автоконструктор дасть змогу малюкові розігрувати безліч різноманітних ігор, які захоплять його надовго, розвиваючи корисні навички та якості.
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення машинки: Батарейки 3 шт. типу АА 1.5V (не входять до комплекту)
- Елементи живлення шурупокрута: Батарейки 2 шт. типу АА 1.5V (входять до комплекту)
- Розмір машинки (ДхШхВ): 24 х 9 х 14 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 31 х 14 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Транспорт |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
- Ціна: 1 002 ₴


