Музична машинка сортер Веселий автобус Hola toys Англійське озвучування

- Немає в наявності
- Код: 30933
1 084 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка навчальний автобус від Hola — це машинка-сортер із захопливими світлозвуковими ефектами.
Сортер із шістьма фігурками тварин обладнаний звуковими ефектами. Проштовхнувши кожну тварину у відповідний отвір, малюк почує її голос. Дістати фігурки, відкривши багажник за допомогою ключа на даху автобуса.
Автобус вміє пересуватися, об'їжджаючи всі перешкоди на своєму шляху. Під час цього фігурки звіряток у салоні погойдуються і відтворюють веселу пісеньку англійською мовою.
На корпусі іграшки також встановлена музична кнопка, що програє веселі мелодії.
Іграшка оснащена кольоровими рахунками та шестернями.
Щоб запустити рух машинки або зупинити його, необхідно перемкнути спеціальний важіль на дні автобуса.
Характеристики:
- Вік: Від 18-ти місяців
- Мова: Англійська
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. АА 1.5V (не входять до комплекту)
- Габаритні розміри (ДхШхВ): 23 х 13 х 16 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 28 х 17 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 1 084 ₴


