Дитячий музичний розвиваючий килимок із дугою Hola Toys

- Немає в наявності
- Код: 30955
1 763 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваючний килимок — найкраща іграшка для розвитку зорових, звукових і тактильних відчуттів малюків від самого народження. Кольоровий килимок легко приверне увагу дитини, адже він має безліч розваг: цікаві малюнки, які можна уважно розглядати, яскраві підвіски та головне — активні кнопки, які подарують малюкам різні звуки та мелодії.
Особливості:
- Кольоровий розвиваючний килимок для найменших малюків
- Має легко збірну конструкцію
- 2 звукові режими
- Легке підсвічування кнопок
- Регулятор гучності звуку
- 4 кольорові підвіски
- Килимок прикрашений кольоровими зображеннями тварин
- Покрокова інструкція, як зібрати килимок
Характеристики:
- Вік: З народження
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір килимка: 77 х 54 х 74 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 54 х 11 х 35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 740 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
- Ціна: 1 763 ₴

