Каталка ходунки для дітей Ігровий центр Автомобіль Hola Toys

- Немає в наявності
- Код: 30941
2 585 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка поєднує в собі цілу низку важливих функцій, які допоможуть Вашому малюку швидше зробити свої перші кроки, а також набути нових навичок та вмінь.
Водночас у процесі гри дитина обов'язково отримає масу позитивних емоцій!
Особливості:
- Сучасний дизайн і гармонійне поєднання кольорів
- Ефектне мерехтливе підсвічування ручки та кнопок
- Стопор коліс
- Геометричний сортер
- Шестерні, що обертаються
- Намисто-перевертні
- Рухомі елементи
- Ключ запалювання і стрілки поворотів активують відповідні звуки
- Кнопка-сигнал відтворює звук і веселі мелодії
- Бочечка-брязкальце
- Компактний відсік для зберігання потрібних речей
Характеристики:
- Вік: Від 9-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розміри каталки (ШхДхВ): 57 х 42,5 х 46,6 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 51 x 17 x 42 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 9-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Ігрова панель, Блокування коліс, Ігрові підвіски, Мелодії |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 42.5 см |
| Ширина | 57 см |
| Висота | 46.6 см |
- Ціна: 2 585 ₴



