Термомозаїка Набір для творчості Транспорт 4FUN Game Club 4000 намистин

-12%
- Готово до відправки
- Код: 30929
585 ₴
515 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3D термомозаїка від "4FUN Game Club" — це майстерна гра кольорів і текстур, що поєднує в собі творчий потенціал і вишуканість.
Це техніка рукоділля, у якій маленькі пластмасові кольорові фрагменти змішуються в одне ціле під дією температури, утворюючи захопливу 3D композицію.
Від казкових мозаїчних пейзажів до абстрактних асиметричних композицій — термомозаїка дає змогу втілити будь-яку ідею в реальність. Використовуючи кольори, форми та текстури, юні майстри будуть власноруч створювати свої унікальні історії.
Особливості:
- Тематика — транспорт
- 4000 різнокольорових намистин
- Набір для творчості містить 3 багаторазові основи
- Дає змогу створювати 3D фігурки
- Елементи поєднуються між собою під впливом температури завдяки прасці
- До набору додається термопапір
- Зручний пінцет для викладання намистин
- Набір стимулює розвиток дрібної моторики, творчих здібностей дитини, спонукає до генерування креативних ідей, уважності й акуратності
Характеристики:
- Вік: від 6-ти років
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 27 х 5 х 18 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мозаїки | Термомозаіка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість фішок | 4000 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
- Ціна: 515 ₴
