Дитяча зброя снайперська гвинтівка з оптичним прицілом

- Немає в наявності
- Код: 30883
487 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова модель гвинтівки потішить хлопчика ергономічним дизайном, який враховує всі елементи справжнього аналога, і водночас не робить гвинтівку громіздким. До комплекту входить мішень на підставці, ніжки для фіксації зброї на поверхню та 5 пластикових патронів.
Звертаємо вашу увагу, що зброя призначена для стрільби виключно по мішенях, і не може бути використана на людях і тваринах.
Особливості:
- Виготовлений із міцного пластику, безпечного для здоров'я дітей
- Зброя має тематичне забарвлення з елементами маскування
- Гвинтівка з оптичним прицілом, глушником і ніжками для фіксації зброї на поверхню
- Зброя зі знімним магазином у патрони, що заряджаються
- До комплекту входять 5 пластикових патронів
Комплектація:
- Гвинтівка
- Оптичний приціл
- Ніжки для фіксації
- 5 патронів
- Мішень
Характеристики:
- Вік: Від 14 років
- Габарити іграшки (ДхШхВ): 57 х 4 х 14 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 61 х 5 х 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гвинтівка |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Колір | Хакі |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 610 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
- Ціна: 487 ₴

